Balık Avlamak İçin Birkaç Neden

Balık Avlamak İçin Birkaç Neden

3145
0
PAYLAŞ
Balıkçılık için bir kaç neden

Balık Avlamak İçin Birkaç Neden

İnsanlar neden balık avlar? Genellikle yakalayacağı balığın maliyetinden daha fazla para, emek ve zaman harcayarak, balığın peşine düşmemizin bir kaç nedeninden bahsetmek istiyorum sizlere.

Balıkçılık için bir kaç neden (2)

Birinci fotoğraf , birinci neden: Kaş limanından gün batımı. Sizce bu manzarayı izlemek kaç kilogram balık eder?

Balıkçılık için bir kaç neden (2

İkinci fotoğraf ikinci neden: Antalya balıkçı barınağından Konyaaltı plajı açıklarına doğru ve gün doğumu. Sizce kaç balıkçı bu manzaraya bakarak tutacağı balığın hesabını yapıyordur?

Balıkçılık için bir kaç neden

Üçüncü fotoğraf, üçüncü neden: Adrasan açıkları, gemiye güneşi yükledim. Emin olun yine aklımda balık yok. Büyük ihtimalle Antalya’nın %80 hala uykuda. Sizce kim bir kaç kilo balık için bu saatte yollara düşer?

Balıkçılık için bir kaç neden (4)

Dördüncü fotoğraf, dördüncü neden: Elbette ki pazarda bol miktarda ve çok ucuza bulabileceğiniz balıklar. Ama unutmayın bu balıkları tavaya koyabilmek için koca bir gün ve bir sürü emek harcadınız. Elbette ki çok lezzeti olacaklar. Gün sonunda bir tava balığa da hayır demeyiz tabi.

Sonuç olarak, bu fotoğrafları yüzlerce yayınlayıp, size balık avlamak için yüzlerce neden bulabilirim. Siz siz olun imkan yaratın ve bir defa da olsa balığa çıkın ne demek istediğimi o zaman anlayacaksınız.

PAYLAŞ
Önceki makaleKalamar
Sonraki makaleMidye
Grafik tasarım ve web tasarım üzerine eğitim almış, balıkçılığı hobi olarak ifade etmeyecek kadar ciddiye alır. Bildiklerini paylaşan, paylaşılanları takip eden bir balık sevdalısı.

BİR CEVAP BIRAK